+372 5648 70571
[email protected]
 

Pere või sõprade pakett: Koduleib on väge täis!

Trahterisse sisenedes võtab Sind vastu imeline küpseva taluleiva lõhn... Teeme leiba suitsulihaga, küüslaugu ja ploomiga, erinevate seemnetega ja pähklitega… Ja vanaema talusaia. Müüme oma toodangut ka kaasa. Austa leiba, leib on vanem kui meie.

Leivaküpsetamise õpetus koos praktikaga.
Hind: 90 €
Hind sisaldab: leivalugu, praktilist koostööd perenaisega ja kõiki materjale, retsepte. Kaasa neli taluleiba ja kaks vanaema kodusaia. 
Pakett sobib: perele – ema, isa ja kuni 4 last; sõpruskonnale (kuni 6 inimest)
Toimumise aeg: aastaringselt 
Kestvus: minimaalselt 4 tundi

Kirjeldus: Õige maaleiva tegemiseks läheb vaja puuanumat ehk leivaküna, leivajahu ja taigana segamiseks mõla, leivalabidat, puudega köetud leivaahju ja tegija sooja kätepaari. Näitame Sulle "leivapoega", pane nina ja kõrv lähedale, nuusuta ja kuula… Mühiseb! Meie paneme juba eelmisel õhtul Sinu leivateo jaoks juuretise „väge„ koguma. . Leivategu saate näha ja kaasa teha meie Leivamajas.. Seni, kui isa leivaahju kütab, toimetavad teised pereliikmed taigna kallal. Vahepeal, kui taigen viimast jõudu kogub, räägime põneva loo leivavilja saamisest kuni leivapätsini välja. Saiataigna paneme kerkima pisut hiljem ja ahju lähevad nad siis, kui leivad välja võtame. Eestis on rukkijahust juuretisega leiba küpsetatud sajandeid. See leib on kergesti seeditav ja tervisele kasulik. Vanasti anti leivaküpsetamise õpetus edasi emadelt tütardele. Täna on paljud meist pöördunud tagasi koduleiva juurde. Seda väge saad Sa tunda …